Brusné plátno 150x30000 P 36 KL381J na kov a dřevo
| Kód: | 10020011 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 378,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 139,53 Kč |
| Přepočtená cena: | 58,98 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 48,75 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 30000 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hrubost: | 36 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KL 381 J |
| Druh posypu: | plný |
| Hmotnost: | 4.302 kg |
| Použití podle materiálu: | kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba |
| EAN: | 5907560025403 |
| Katalog: | 266179 |
| Cena bez DPH: | 745,82 Kč |
| Cena s DPH | 902,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 406,58 Kč |
| Cena s DPH | 1 701,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 842,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 019,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 479,41 Kč |
| Cena s DPH | 580,09 Kč |