Počet položek: 0 0,00 Kč

Lamelové kartáče Bristle 3M

Lamelové kartáče Bristle 3M

využívají novou technologii, která spočívá ve využití vysoce flexibilních plastových kartáčů v jejichž lamelách jsou vloženy částice minerálu a jsou na rozdíl od většiny brusiva flexibilní a přizpůsobivé nepravidelným povrchům. Při použití těchto kartáčů můžete očekávat konzistentní povrch i na těch nejobtížnějších místechKartáče Bristle efektivně čistí kovové povrchy během celé své dlouhé životnosti bez poškození obrobku. Operátor snadno a rychle dosahuje kvalitního, konzistentního povrchu jen s nízkým tlakem. Bristle katráče jsou složeny z jednotlivých výměnitelných lamel, které jsou tvořeny šikmými štětinami ze speciálního plastu obohacené o keramické zrno Cubitron. Ideální je kartáč obsahující 6 lamel a vřeteno 990.

Bristle kartáče

byly vytvořeny jako unikátní alternativa k běžným drátěným kartáčům. Hlavními přednostmi a výhodami oproti drátěným kartáčům je přizpůsobivost a zejména bezpečnost vzhledem k odstranění rizika odlamování kusů drátů či jiných nebezpečných součástí. Plně nahrazují chemické čištění a proto se využívají na čištění a odstranění nátěrů, barvy, odhrotování a efektivněji řeší přípravu a čištění svarů, zejména odstranění jeho zabarvení v těžko dostupných místech. Kartáče se kromě hrubosti dělí také na typ A a typ C.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace