Diamantový kotouč 140x22,2 DT600U Supra
| Kód: | 20010311 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 739,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 611,32 Kč |
| Přepočtená cena: | 31,69 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 26,19 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 140 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 600 U Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 11 000 l/min. |
| Výška segmentu: | 9,0 mm |
| Počet segmentů: | 17 |
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855216376 |
| Katalog: | 325046 |
| Cena bez DPH: | 962,80 Kč |
| Cena s DPH | 1 164,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,20 Kč |
| Cena s DPH | 343,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,10 Kč |
| Cena s DPH | 537,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 278,45 Kč |
| Cena s DPH | 3 966,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 201,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 454,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 392,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 894,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |