Redukční kroužek 22,23/20 DZ 100 RR
| Kód: | 90030004 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 22,23 mm |
| Šířka: | 1,2 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DZ 100 RR |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 4014855303120 |
| Katalog: | 337282 |
| Cena bez DPH: | 1 201,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 454,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 530,12 Kč |
| Cena s DPH | 641,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,76 Kč |
| Cena s DPH | 471,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 383,96 Kč |
| Cena s DPH | 464,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 917,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 110,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 426,88 Kč |
| Cena s DPH | 516,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,64 Kč |
| Cena s DPH | 426,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 412,96 Kč |
| Cena s DPH | 499,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 677,44 Kč |
| Cena s DPH | 819,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 602,04 Kč |
| Cena s DPH | 728,47 Kč |