Diamantový kotouč 230x22,2 DT300UT Extra
| Kód: | 20010329 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 446,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 19,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 300 UT Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,5 mm |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.614 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, střešní taška, stavební materiály |
| EAN: | 4014855218424 |
| Katalog: | 325356 |
| Cena bez DPH: | 357,28 Kč |
| Cena s DPH | 432,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,52 Kč |
| Cena s DPH | 802,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 201,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 454,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 780,68 Kč |
| Cena s DPH | 944,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 252,88 Kč |
| Cena s DPH | 1 515,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 776,04 Kč |
| Cena s DPH | 939,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 402,52 Kč |
| Cena s DPH | 487,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 242,83 Kč |
| Cena s DPH | 2 713,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 723,95 Kč |
| Cena s DPH | 3 295,98 Kč |