Diamantový kotouč 150x22,2 DT600U Supra
| Kód: | 20010312 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 802,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,52 Kč |
| Přepočtená cena: | 34,34 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 28,38 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 600 U Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 9,0 mm |
| Počet segmentů: | 18 |
| Hmotnost: | 0.235 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855219193 |
| Katalog: | 322632 |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Cena s DPH | 589,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 780,68 Kč |
| Cena s DPH | 944,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 628,88 Kč |
| Cena s DPH | 760,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 486,24 Kč |
| Cena s DPH | 588,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Cena s DPH | 446,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 357,28 Kč |
| Cena s DPH | 432,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 201,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 454,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 383,96 Kč |
| Cena s DPH | 464,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 408,96 Kč |
| Cena s DPH | 2 914,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,77 Kč |
| Cena s DPH | 244,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 940,07 Kč |
| Cena s DPH | 1 137,48 Kč |