Diamantový kotouč 150x22,23 DT350U Extra


| Kód: | 20010335 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 589,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Přepočtená cena: | 25,21 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 20,84 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 350 U Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 11 |
| Hmotnost: | 0.235 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály |
| EAN: | 4014855291076 |
| Katalog: | 336260 |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 526,64 Kč |
| Cena s DPH | 637,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 827,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 210,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 999,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 209,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 504,44 Kč |
| Cena s DPH | 610,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 996,44 Kč |
| Cena s DPH | 1 205,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,36 Kč |
| Cena s DPH | 323,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,52 Kč |
| Cena s DPH | 802,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 511,56 Kč |
| Cena s DPH | 618,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,55 Kč |
| Cena s DPH | 488,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 486,24 Kč |
| Cena s DPH | 588,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 080,54 Kč |
| Cena s DPH | 1 307,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 303,92 Kč |
| Cena s DPH | 367,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 275,63 Kč |
| Cena s DPH | 3 963,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 784,82 Kč |
| Cena s DPH | 4 579,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 163,48 Kč |
| Cena s DPH | 1 407,81 Kč |