Diamantový kotouč 150x22,2 VBM
| Kód: | 20010807 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 31,51 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 26,04 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | VBM |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.172 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, litina, kompozit, plast, hliník, beton, guma, kámen, pískovec, opuka |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Cena s DPH | 589,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 404,60 Kč |
| Cena s DPH | 4 119,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 524,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 474,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 316,45 Kč |
| Cena s DPH | 7 642,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 131,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 368,51 Kč |