Diamantový kotouč 150x22,2 LD4 PROline
| Kód: | 20010684 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 1 205,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 996,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 51,54 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 42,59 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | LD4 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.212 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, přírodní kámen, beton, armovaný beton, keramický obklad, tvrdá cihla, břidlice |
| EAN: | 4011890057858 |
| Katalog: | 303162 |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Cena s DPH | 589,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 604,83 Kč |
| Cena s DPH | 21 301,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 758,07 Kč |
| Cena s DPH | 3 337,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,97 Kč |
| Cena s DPH | 7 958,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 164,54 Kč |
| Cena s DPH | 5 039,09 Kč |