Diamantový kotouč 200x25,4 EXTREME CERAM
| Kód: | 20010207 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 949,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 610,91 Kč |
| Přepočtená cena: | 83,35 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 68,88 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 200 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME CERAM |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Výška segmentu: | 9,0 mm |
| Hmotnost: | 0.741 kg |
| Použití podle materiálu: | extra tvrdý glazurovaný keramický obklad, žula, mramor, kamenný obklad |
| EAN: | 5450248554608 |
| Katalog: | 70184647047 |
| Cena bez DPH: | 316,68 Kč |
| Cena s DPH | 383,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Cena s DPH | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,18 Kč |
| Cena s DPH | 365,64 Kč |