Lamelový kotouč 150x22,23 P 80 R822/RX22 NORSTAR talířový
| Kód: | 10090012 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 123,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 101,98 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | zirkon a mikrokrystalický korund |
| Podklad: | bavlna |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | NORSTAR |
| Typ: | R822/RX22 |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.205 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8032688002832 |
| Katalog: | 66261039177 |
| Cena bez DPH: | 78,00 Kč |
| Cena s DPH | 94,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,20 Kč |
| Cena s DPH | 64,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,98 Kč |
| Cena s DPH | 85,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,88 Kč |
| Cena s DPH | 39,78 Kč |