Diamantový kotouč 180x22,2 ATLAS UNIVERSAL
| Kód: | 20010257 |
| Výrobce: | SGA |
| Cena s DPH: | 451,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 373,29 Kč |
| Přepočtená cena: | 19,31 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15,96 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ATLAS UNIVERSAL |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,3 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.356 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248226536 |
| Katalog: | 70184614169 |
| Cena bez DPH: | 2 992,02 Kč |
| Cena s DPH | 3 620,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 620,25 Kč |
| Cena s DPH | 750,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 367,09 Kč |
| Cena s DPH | 444,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,66 Kč |
| Cena s DPH | 57,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 376,81 Kč |
| Cena s DPH | 4 085,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 301,60 Kč |
| Cena s DPH | 364,94 Kč |