Diamantový kotouč 350x25,4 LD50 ALPHAline
| Kód: | 20010646 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 1 407,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 163,48 Kč |
| Přepočtená cena: | 60,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 49,75 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | LD50 ALPHAline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 1.715 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, středně tvrdá cihla, přírodní kámen, zámková dlažba |
| EAN: | 4011890072271 |
| Katalog: | 303447 |
| Cena bez DPH: | 5 655,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 842,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 423,98 Kč |
| Cena s DPH | 513,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 907,85 Kč |
| Cena s DPH | 2 308,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 554,88 Kč |
| Cena s DPH | 671,41 Kč |