Diamantový kotouč 115x22,2 EXTREME UNIVERSAL TURBO
| Kód: | 20010083 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Přepočtená cena: | 95,58 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 78,99 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | EXTREME UNIVERSAL TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,8 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.152 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, přírodní kámen, střešní krytina, tvrdý obklad |
| EAN: | 5450248236863 |
| Katalog: | 70184623598 |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 494,74 Kč |
| Cena s DPH | 598,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 383,96 Kč |
| Cena s DPH | 464,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 217,73 Kč |
| Cena s DPH | 263,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,07 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 367,09 Kč |
| Cena s DPH | 444,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 318,42 Kč |
| Cena s DPH | 385,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,95 Kč |
| Cena s DPH | 94,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 099,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 351,48 Kč |
| Cena s DPH | 425,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,12 Kč |
| Cena s DPH | 606,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 246,20 Kč |
| Cena s DPH | 297,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 384,21 Kč |
| Cena s DPH | 2 884,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 665,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 015,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 471,88 Kč |
| Cena s DPH | 4 200,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 017,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,47 Kč |