Diamantový kotouč 115x22,2 DG10 TOPline
| Kód: | 20010695 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 598,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 494,74 Kč |
| Přepočtená cena: | 25,58 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 21,14 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG10 TOPline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,4 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.089 kg |
| Použití podle materiálu: | porcelán, keramika, tvrdá dlažba, tvrdý obklad, tvrdá jemná kamenina |
| EAN: | 4011890082256 |
| Katalog: | 303606 |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 367,09 Kč |
| Cena s DPH | 444,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 582,27 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,95 Kč |
| Cena s DPH | 94,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,12 Kč |
| Cena s DPH | 606,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 099,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 246,20 Kč |
| Cena s DPH | 297,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 412,96 Kč |
| Cena s DPH | 499,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,60 Kč |
| Cena s DPH | 575,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 841,20 Kč |
| Cena s DPH | 5 857,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 658,21 Kč |
| Cena s DPH | 4 426,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 384,21 Kč |
| Cena s DPH | 2 884,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 784,82 Kč |
| Cena s DPH | 4 579,63 Kč |