Diamantový kotouč 115x22,2 DG55 ALPHAline
| Kód: | 20010691 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 214,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,15 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG55 ALPHAline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,9 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, dlažba, přírodní kámen, středně tvrdá cihla, keramika |
| EAN: | 4011890071816 |
| Katalog: | 303402 |
| Cena bez DPH: | 1 582,27 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,95 Kč |
| Cena s DPH | 94,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 412,96 Kč |
| Cena s DPH | 499,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 367,09 Kč |
| Cena s DPH | 444,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,07 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 318,42 Kč |
| Cena s DPH | 385,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,66 Kč |
| Cena s DPH | 57,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 922,20 Kč |
| Cena s DPH | 1 115,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,17 Kč |
| Cena s DPH | 95,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 063,48 Kč |
| Cena s DPH | 4 916,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 042,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 471,74 Kč |