Diamantový kotouč 115x22,2 DKT115 MAGG TURBO
| Kód: | 20010587 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 94,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,95 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DKT115 MAGG TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 13 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, dlažba, obklad, střešní taška pálená i betonová, plavená dlažba |
| EAN: | 8591715300018 |
| Katalog: | DKT115 |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 367,09 Kč |
| Cena s DPH | 444,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 494,74 Kč |
| Cena s DPH | 598,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 582,27 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 246,20 Kč |
| Cena s DPH | 297,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,80 Kč |
| Cena s DPH | 182,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 412,96 Kč |
| Cena s DPH | 499,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,07 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,34 Kč |
| Cena s DPH | 76,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,90 Kč |
| Cena s DPH | 214,05 Kč |