Řezný kotouč 125x3x22,23 FT44 PROline
| Kód: | 10050640 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 30,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 25,51 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,32 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,09 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 3,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | FT44 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.064 kg |
| Použití podle materiálu: | kámen, litina |
| Použití podle oboru: | stavebnictví, kovovýroba, zámečnictví |
| EAN: | 4011890009543 |
| Katalog: | 201743 |
| Cena bez DPH: | 33,54 Kč |
| Cena s DPH | 40,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,85 Kč |
| Cena s DPH | 42,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,84 Kč |
| Cena s DPH | 54,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 75,03 Kč |
| Cena s DPH | 90,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,56 Kč |
| Cena s DPH | 321,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 66,39 Kč |
| Cena s DPH | 80,33 Kč |