Řezný kotouč 125x3x22,23 FTK44 PROline
| Kód: | 10050645 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 40,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,54 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,73 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 3,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | FTK44 |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.068 kg |
| Použití podle materiálu: | kámen, litina |
| Použití podle oboru: | stavebnictví, kovovýroba, zámečnictví |
| EAN: | 4011890010006 |
| Katalog: | 201838 |
| Cena bez DPH: | 25,51 Kč |
| Cena s DPH | 30,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,85 Kč |
| Cena s DPH | 42,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 156,78 Kč |
| Cena s DPH | 189,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 57,26 Kč |
| Cena s DPH | 69,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,01 Kč |
| Cena s DPH | 32,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,69 Kč |
| Cena s DPH | 43,18 Kč |