Diamantový kotouč 115x22,2 DG50 ALPHAline
| Kód: | 20010713 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 182,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG50 ALPHAline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Použití podle materiálu: | keramický obklad s glazurou |
| EAN: | 4011890054062 |
| Katalog: | 303053 |
| Cena bez DPH: | 367,09 Kč |
| Cena s DPH | 444,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 582,27 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 412,96 Kč |
| Cena s DPH | 499,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 246,20 Kč |
| Cena s DPH | 297,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,12 Kč |
| Cena s DPH | 606,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 099,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,95 Kč |
| Cena s DPH | 94,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 318,42 Kč |
| Cena s DPH | 385,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 351,48 Kč |
| Cena s DPH | 425,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,60 Kč |
| Cena s DPH | 575,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 364,24 Kč |
| Cena s DPH | 440,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,95 Kč |
| Cena s DPH | 94,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 238,88 Kč |
| Cena s DPH | 1 499,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |