Diamantový kotouč 115x22,2 EXTREME CERAM TURBO
| Kód: | 20010199 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 914,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 582,27 Kč |
| Přepočtená cena: | 81,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 67,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | EXTREME CERAM TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,4 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.126 kg |
| Použití podle materiálu: | keramická dlažba, keramika, žula, mramor, břidlice, kámen, obklad, porcelán, sklo, teracota |
| EAN: | 5450248523994 |
| Katalog: | 70184644759 |
| Cena bez DPH: | 217,73 Kč |
| Cena s DPH | 263,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,60 Kč |
| Cena s DPH | 575,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 367,09 Kč |
| Cena s DPH | 444,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,80 Kč |
| Cena s DPH | 182,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,90 Kč |
| Cena s DPH | 214,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 494,74 Kč |
| Cena s DPH | 598,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 351,48 Kč |
| Cena s DPH | 425,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 099,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 318,42 Kč |
| Cena s DPH | 385,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 088,59 Kč |
| Cena s DPH | 9 787,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 602,04 Kč |
| Cena s DPH | 728,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 687,55 Kč |
| Cena s DPH | 2 041,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 316,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 593,13 Kč |