Diamantový kotouč 115x22,2 TIGER GRES
| Kód: | 20010218 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 099,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,64 Kč |
| Přepočtená cena: | 46,98 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 38,82 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TIGER GRES |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,4 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.154 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, tvrdá dlažba, tvrdý obklad, kámen, gres |
| EAN: | 5450248697299 |
| Katalog: | 70184694986 |
| Cena bez DPH: | 367,09 Kč |
| Cena s DPH | 444,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,90 Kč |
| Cena s DPH | 214,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 412,96 Kč |
| Cena s DPH | 499,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 383,96 Kč |
| Cena s DPH | 464,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,95 Kč |
| Cena s DPH | 94,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 246,20 Kč |
| Cena s DPH | 297,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,60 Kč |
| Cena s DPH | 575,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 217,73 Kč |
| Cena s DPH | 263,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,80 Kč |
| Cena s DPH | 182,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 582,27 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 073,04 Kč |
| Cena s DPH | 2 508,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 215,45 Kč |
| Cena s DPH | 9 940,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 306,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 000,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 631,40 Kč |
| Cena s DPH | 5 604,00 Kč |