Diamantový kotouč 350x20 DT310UT Extra
| Kód: | 20010404 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 194,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 987,16 Kč |
| Přepočtená cena: | 51,06 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 42,19 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DT 310 UT Extra |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 1.62 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály |
| EAN: | 4014855275670 |
| Katalog: | 334093 |
| Cena bez DPH: | 176,90 Kč |
| Cena s DPH | 214,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 203,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 666,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 044,42 Kč |
| Cena s DPH | 3 683,75 Kč |