Diamantový kotouč 400x25,4 DT612AB Supra
| Kód: | 20010535 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 4 142,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 423,16 Kč |
| Přepočtená cena: | 177,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 146,32 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 612 AB Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,4 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 24 |
| Hmotnost: | 2.35 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, beton |
| EAN: | 4014855367122 |
| Katalog: | 349226 |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 447,44 Kč |
| Cena s DPH | 5 381,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 968,32 Kč |
| Cena s DPH | 6 011,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 927,84 Kč |
| Cena s DPH | 3 542,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 719,04 Kč |
| Cena s DPH | 3 290,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 484,26 Kč |
| Cena s DPH | 585,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 845,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 416,04 Kč |
| Cena s DPH | 1 713,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 963,38 Kč |
| Cena s DPH | 1 165,69 Kč |