Redukční kroužek 25,4/20 DZ 100 RR šířka 2,0 mm
| Kód: | 90030005 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,12 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,54 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 25,40 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DZ 100 RR |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 4014855273614 |
| Katalog: | 328933 |
| Cena bez DPH: | 3 495,08 Kč |
| Cena s DPH | 4 229,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 815,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 196,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 215,72 Kč |
| Cena s DPH | 2 681,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 567,08 Kč |
| Cena s DPH | 3 106,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 688,95 Kč |
| Cena s DPH | 5 673,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 840,84 Kč |
| Cena s DPH | 3 437,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 056,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 698,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 150,48 Kč |
| Cena s DPH | 5 022,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 471,88 Kč |
| Cena s DPH | 4 200,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 492,79 Kč |
| Cena s DPH | 1 806,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 788,30 Kč |
| Cena s DPH | 2 163,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 952,03 Kč |
| Cena s DPH | 3 571,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 447,60 Kč |
| Cena s DPH | 541,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 669,36 Kč |
| Cena s DPH | 809,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,17 Kč |
| Cena s DPH | 320,85 Kč |