Diamantový kotouč 300x25,4 DT602A Supra
| Kód: | 20010503 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 953,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 614,72 Kč |
| Přepočtená cena: | 83,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 69,05 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 602 A Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 18 |
| Hmotnost: | 1.16 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, pískovec |
| EAN: | 4014855216512 |
| Katalog: | 325060 |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 316,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 593,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 952,03 Kč |
| Cena s DPH | 3 571,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 632,04 Kč |
| Cena s DPH | 3 184,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 032,32 Kč |
| Cena s DPH | 2 459,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421,14 Kč |
| Cena s DPH | 1 719,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 164,18 Kč |
| Cena s DPH | 3 828,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 040,44 Kč |
| Cena s DPH | 2 468,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 079,88 Kč |
| Cena s DPH | 1 306,65 Kč |