Diamantový kotouč 180x22,2 DS650PKD Supra
| Kód: | 20020035 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 5 044,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 169,04 Kč |
| Přepočtená cena: | 215,53 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 178,13 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DS 650 PKD Supra |
| Typ: | brusný |
| Šířka segmentu: | 13,0 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 4,0 mm |
| Počet segmentů: | 6 |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| Použití podle materiálu: | pryskyřice, epoxidové stěrky, lepidla, nátěry |
| EAN: | 4014855428007 |
| Katalog: | 355940 |
| Cena bez DPH: | 447,60 Kč |
| Cena s DPH | 541,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 518,97 Kč |
| Cena s DPH | 3 047,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 357,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 852,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,07 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 137,80 Kč |
| Cena s DPH | 3 796,74 Kč |