Diamantový kotouč 350x25,4 DT900US Special
| Kód: | 20010451 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 3 622,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 993,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 155,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 128,16 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 900 US Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 24 |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály, žula |
| EAN: | 4014855275953 |
| Katalog: | 334063 |
| Cena bez DPH: | 3 654,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 421,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,36 Kč |
| Cena s DPH | 323,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 373,29 Kč |
| Cena s DPH | 451,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 326,88 Kč |
| Cena s DPH | 4 025,52 Kč |