Diamantový kotouč 115x22,2 KCR
| Kód: | 20010791 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 30,59 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 25,28 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | KCR |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,2 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle materiálu: | keramika, tvrdý materiál, stavební materiál, pálená cihla |
| Cena bez DPH: | 318,42 Kč |
| Cena s DPH | 385,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 246,20 Kč |
| Cena s DPH | 297,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,34 Kč |
| Cena s DPH | 76,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,90 Kč |
| Cena s DPH | 214,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 455,98 Kč |
| Cena s DPH | 551,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,66 Kč |
| Cena s DPH | 57,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 351,48 Kč |
| Cena s DPH | 425,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 582,27 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 412,96 Kč |
| Cena s DPH | 499,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,07 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 151,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 603,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 472,04 Kč |
| Cena s DPH | 1 781,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 168,20 Kč |
| Cena s DPH | 203,52 Kč |