Diamantový kotouč 180x30/25,4 DT600F Supra
| Kód: | 20010456 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 446,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 19,08 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15,77 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 30/25,4 mm |
| Řada: | DT 600 F Supra |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.262 kg |
| Použití podle materiálu: | jemná kamenina, kachle, glazované kamnové kachle |
| EAN: | 4014855219162 |
| Katalog: | 325455 |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 731,96 Kč |
| Cena s DPH | 885,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 171,51 Kč |
| Cena s DPH | 207,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 614,20 Kč |
| Cena s DPH | 1 953,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 815,71 Kč |
| Cena s DPH | 4 617,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 260,42 Kč |
| Cena s DPH | 315,11 Kč |