Redukční kroužek 30/25,4 DZ 100 RR
| Kód: | 90030007 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,43 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 30 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DZ 100 RR |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 4014855303090 |
| Katalog: | 337344 |
| Cena bez DPH: | 3 250,32 Kč |
| Cena s DPH | 3 932,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 818,72 Kč |
| Cena s DPH | 4 620,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 195,88 Kč |
| Cena s DPH | 2 657,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 416,98 Kč |
| Cena s DPH | 504,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 063,48 Kč |
| Cena s DPH | 4 916,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 376,07 Kč |
| Cena s DPH | 1 665,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 738,84 Kč |
| Cena s DPH | 2 104,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 303,92 Kč |
| Cena s DPH | 367,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 649,52 Kč |
| Cena s DPH | 1 995,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 437,16 Kč |
| Cena s DPH | 2 948,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 207,66 Kč |
| Cena s DPH | 6 301,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 876,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 061,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,17 Kč |
| Cena s DPH | 320,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,17 Kč |
| Cena s DPH | 320,85 Kč |