Diamantový kotouč 350x30/25,4 DT900FL Special
| Kód: | 20010466 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 657,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 195,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 113,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 93,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 30/25,4 mm |
| Řada: | DT 900 FL Special |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| Použití podle materiálu: | obklad, dlažba, porcelán, keramika, mramor |
| EAN: | 4014855255993 |
| Katalog: | 331050 |
| Cena bez DPH: | 731,96 Kč |
| Cena s DPH | 885,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 566,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 894,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 726,24 Kč |
| Cena s DPH | 4 508,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 846,40 Kč |
| Cena s DPH | 7 074,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 417,60 Kč |
| Cena s DPH | 505,30 Kč |