Diamantový kotouč 180x30/25,4 DT900FL Special
| Kód: | 20010461 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 885,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 731,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 37,87 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 31,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 30/25,4 mm |
| Řada: | DT 900 FL Special |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 10 650 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| Použití podle materiálu: | obklad, dlažba, porcelán, keramika, mramor |
| EAN: | 4014855255917 |
| Katalog: | 331045 |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Cena s DPH | 446,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 195,88 Kč |
| Cena s DPH | 2 657,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,84 Kč |
| Cena s DPH | 489,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,00 Kč |
| Cena s DPH | 596,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 090,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 368,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 986,76 Kč |
| Cena s DPH | 7 243,98 Kč |