Diamantový kotouč 500x25,4 DT 900 UX Special
| Kód: | 20010481 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 6 956,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 748,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 297,21 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 245,63 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 500 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 900 UX Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Max. otáčky: | 3 900 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 34 |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, stavební materiály, klinker |
| EAN: | 4014855293025 |
| Katalog: | 336613 |
| Cena bez DPH: | 3 164,18 Kč |
| Cena s DPH | 3 828,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 316,45 Kč |
| Cena s DPH | 7 642,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 357,28 Kč |
| Cena s DPH | 432,31 Kč |