Diamantový kotouč 400x25,4 DT350BT Extra
| Kód: | 20010354 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 3 120,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 578,68 Kč |
| Přepočtená cena: | 133,42 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 110,27 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 350 BT Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 28 |
| Hmotnost: | 2.394 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý beton, armovaný beton |
| EAN: | 4014855404995 |
| Katalog: | 354799 |
| Cena bez DPH: | 3 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 622,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 993,96 Kč |
| Cena s DPH | 3 622,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 408,96 Kč |
| Cena s DPH | 2 914,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 163,48 Kč |
| Cena s DPH | 1 407,81 Kč |