Diamantový kotouč 200x30/25,4 DT900FL Special
| Kód: | 20010462 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 052,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 870,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 45,03 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 37,22 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 200 mm |
| Díra: | 30/25,4 mm |
| Řada: | DT 900 FL Special |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 9 550 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| Použití podle materiálu: | obklad, dlažba, porcelán, keramika, mramor |
| EAN: | 4014855255931 |
| Katalog: | 331046 |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 416,98 Kč |
| Cena s DPH | 504,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 001,73 Kč |
| Cena s DPH | 1 212,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,97 Kč |
| Cena s DPH | 7 958,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,27 Kč |
| Cena s DPH | 471,02 Kč |