Diamantový kotouč 300x30 DT900U Special
| Kód: | 20010432 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 196,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 815,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 94,09 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 77,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 30,0 mm |
| Řada: | DT 900 U Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 21 |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855216574 |
| Katalog: | 325066 |
| Cena bez DPH: | 673,96 Kč |
| Cena s DPH | 815,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 930,24 Kč |
| Cena s DPH | 2 335,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 497,74 Kč |
| Cena s DPH | 4 232,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 453,99 Kč |
| Cena s DPH | 549,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 409,48 Kč |
| Cena s DPH | 495,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 38 595,00 Kč |
| Cena s DPH | 46 699,95 Kč |