Diamantový kotouč 300x25,4 DT 900 UX Special
| Kód: | 20010475 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 748,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 271,28 Kč |
| Přepočtená cena: | 117,52 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 97,12 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 900 UX Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 20 |
| Hmotnost: | 1.19 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, stavební materiály, klinker |
| EAN: | 4014855292981 |
| Katalog: | 336609 |
| Cena bez DPH: | 412,96 Kč |
| Cena s DPH | 499,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 056,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 698,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 324,56 Kč |
| Cena s DPH | 4 022,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |