Diamantový kotouč 150x22,2 ATLAS UNIVERSAL
| Kód: | 20010256 |
| Výrobce: | SGA |
| Cena s DPH: | 323,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,36 Kč |
| Přepočtená cena: | 13,83 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 11,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ATLAS UNIVERSAL |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248231028 |
| Katalog: | 70184621134 |
| Cena bez DPH: | 5 919,20 Kč |
| Cena s DPH | 7 162,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Cena s DPH | 589,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 999,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 209,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 526,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 316,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 083,36 Kč |
| Cena s DPH | 2 520,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 544,29 Kč |
| Cena s DPH | 5 498,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 271,28 Kč |
| Cena s DPH | 2 748,25 Kč |