Diamantový kotouč 450x60 DT 900 KHX Speciál
| Kód: | 20010063 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 6 121,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 059,09 Kč |
| Přepočtená cena: | 261,76 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 216,33 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 450 mm |
| Díra: | 60 mm |
| Řada: | DT 900 KHX Speciál |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Max. otáčky: | 4 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 30 |
| Hmotnost: | 3.21 kg |
| Použití podle materiálu: | klinker |
| EAN: | 4014855950904 |
| Katalog: | 672090 |
| Cena bez DPH: | 8 091,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 790,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 301,60 Kč |
| Cena s DPH | 364,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 629,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 971,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 171,51 Kč |
| Cena s DPH | 207,53 Kč |