Diamantový kotouč 150x22,2 PRO MR. INVINCIBLE
| Kód: | 20010825 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 610,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 504,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 26,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 21,57 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO MR. INVINCIBLE |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný překlad, cihla, zdivo, kámen, žula, asfalt, abrazivní materiály |
| EAN: | 5450248787105 |
| Katalog: | 70184608969 |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Cena s DPH | 589,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 97,93 Kč |
| Cena s DPH | 118,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 601,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 938,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 544,29 Kč |
| Cena s DPH | 5 498,59 Kč |