Diamantový kotouč 400x25,4 DT900US Special


| Kód: | 20010494 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 5 079,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 198,04 Kč |
| Přepočtená cena: | 217,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 179,59 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 900 US Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 28 |
| Hmotnost: | 2.35 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály, žula |
| EAN: | 4014855367153 |
| Katalog: | 349238 |
| Cena bez DPH: | 5 299,60 Kč |
| Cena s DPH | 6 412,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 250,98 Kč |
| Cena s DPH | 2 723,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 215,45 Kč |
| Cena s DPH | 9 940,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 437,16 Kč |
| Cena s DPH | 2 948,96 Kč |