Diamantový kotouč 230x22.23 DT650UD Supra


| Kód: | 20010324 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 515,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 252,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 64,84 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 53,59 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 650 UD Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,6 mm |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 15 |
| Hmotnost: | 0.574 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály, tvrdé kamenivo |
| EAN: | 4014855275939 |
| Katalog: | 334061 |
| Cena bez DPH: | 745,57 Kč |
| Cena s DPH | 902,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 776,04 Kč |
| Cena s DPH | 939,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Cena s DPH | 446,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 201,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 454,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 930,85 Kč |
| Cena s DPH | 2 336,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 312,04 Kč |
| Cena s DPH | 377,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 048,47 Kč |
| Cena s DPH | 8 528,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 151,90 Kč |
| Cena s DPH | 3 813,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 854,92 Kč |
| Cena s DPH | 1 034,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |