Diamantový kotouč 230x22,2 TIGER BETON
| Kód: | 20010001 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 336,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 930,85 Kč |
| Přepočtená cena: | 99,93 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 82,58 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TIGER BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 0.608 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý beton, armovaný beton, stavební materiály |
| EAN: | 5450248707172 |
| Katalog: | 70184601372 |
| Cena bez DPH: | 1 252,88 Kč |
| Cena s DPH | 1 515,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 745,57 Kč |
| Cena s DPH | 902,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 201,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 454,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 210,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 464,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 383,67 Kč |
| Cena s DPH | 2 884,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 723,95 Kč |
| Cena s DPH | 3 295,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 940,07 Kč |
| Cena s DPH | 1 137,48 Kč |