Diamantový kotouč 125x22,2 DT350U Extra
| Kód: | 20010305 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 451,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,79 Kč |
| Přepočtená cena: | 19,28 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15,93 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 350 U Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 9 |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály |
| EAN: | 4014855290697 |
| Katalog: | 336215 |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,28 Kč |
| Cena s DPH | 291,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,65 Kč |
| Cena s DPH | 366,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 549,84 Kč |
| Cena s DPH | 665,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Cena s DPH | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 186,76 Kč |
| Cena s DPH | 225,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 171,51 Kč |
| Cena s DPH | 207,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 602,04 Kč |
| Cena s DPH | 728,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 664,56 Kč |
| Cena s DPH | 804,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 151,90 Kč |
| Cena s DPH | 3 813,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 538,80 Kč |
| Cena s DPH | 5 491,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 928,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 122,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 597,54 Kč |
| Cena s DPH | 723,02 Kč |