Diamantový kotouč 125x22,2 ATLAS UNIVERSAL
| Kód: | 20010255 |
| Výrobce: | SGA |
| Cena s DPH: | 207,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 171,51 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,87 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,33 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ATLAS UNIVERSAL |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.143 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248226529 |
| Katalog: | 70184614168 |
| Cena bez DPH: | 186,76 Kč |
| Cena s DPH | 225,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 511,56 Kč |
| Cena s DPH | 618,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,79 Kč |
| Cena s DPH | 451,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 179,80 Kč |
| Cena s DPH | 217,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 409,48 Kč |
| Cena s DPH | 495,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Cena s DPH | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 602,04 Kč |
| Cena s DPH | 728,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 590,09 Kč |
| Cena s DPH | 4 344,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 549,84 Kč |
| Cena s DPH | 665,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 820,84 Kč |
| Cena s DPH | 5 833,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 673,96 Kč |
| Cena s DPH | 815,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 859,50 Kč |
| Cena s DPH | 4 670,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 955,28 Kč |
| Cena s DPH | 1 155,89 Kč |