Diamantový kotouč 125x22,2 DKS125 MAGG
| Kód: | 20010571 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 79,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,36 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,38 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,79 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DKS125 MAGG |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 12 000 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Použití podle materiálu: | omítka, zdivo, pískovec, porobeton, cihla, stavební materiály |
| EAN: | 8591715250139 |
| Katalog: | DKS125 |
| Cena bez DPH: | 783,00 Kč |
| Cena s DPH | 947,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 252,72 Kč |
| Cena s DPH | 2 725,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 606,50 Kč |
| Cena s DPH | 733,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 409,48 Kč |
| Cena s DPH | 495,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 590,09 Kč |
| Cena s DPH | 4 344,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,28 Kč |
| Cena s DPH | 291,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,79 Kč |
| Cena s DPH | 451,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 436,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 947,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 168,20 Kč |
| Cena s DPH | 203,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 260,42 Kč |
| Cena s DPH | 315,11 Kč |