Diamantový kotouč 125x22,2 SKS125 MAGG
| Kód: | 20010576 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 95,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,17 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,39 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | SKS125 MAGG |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 12 000 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, pískovec, porobeton, cihla, střešní taška |
| EAN: | 8591715250238 |
| Katalog: | SKS125 |
| Cena bez DPH: | 752,84 Kč |
| Cena s DPH | 910,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 662,94 Kč |
| Cena s DPH | 802,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 310,88 Kč |
| Cena s DPH | 376,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,60 Kč |
| Cena s DPH | 575,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,36 Kč |
| Cena s DPH | 79,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,48 Kč |
| Cena s DPH | 214,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 629,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 971,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 233,74 Kč |
| Cena s DPH | 282,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 590,09 Kč |
| Cena s DPH | 4 344,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 946,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 145,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 063,48 Kč |
| Cena s DPH | 4 916,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 552,74 Kč |
| Cena s DPH | 668,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 177,21 Kč |
| Cena s DPH | 3 844,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 133,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 210,93 Kč |