Diamantový kotouč 125x22,2 LD410 SPEED TOPline
| Kód: | 20010675 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 1 145,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 946,56 Kč |
| Přepočtená cena: | 48,94 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 40,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | LD410 SPEED TOPline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 13,0 mm |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, přírodní kámen, beton, armovaný beton, keramická taška, tvrdá cihla |
| EAN: | 4011890084885 |
| Katalog: | 303713 |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 511,56 Kč |
| Cena s DPH | 618,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 233,74 Kč |
| Cena s DPH | 282,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 629,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 971,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 588,36 Kč |
| Cena s DPH | 711,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,96 Kč |
| Cena s DPH | 577,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 590,09 Kč |
| Cena s DPH | 4 344,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,48 Kč |
| Cena s DPH | 214,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,84 Kč |
| Cena s DPH | 910,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 183,39 Kč |
| Cena s DPH | 1 431,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 150,48 Kč |
| Cena s DPH | 5 022,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,33 Kč |
| Cena s DPH | 183,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 150,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 231,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 082,04 Kč |
| Cena s DPH | 4 939,27 Kč |