Diamantový kotouč 125x22,2 ATLAS BUILDING MATERIAL LASER
| Kód: | 20010271 |
| Výrobce: | SGA |
| Cena s DPH: | 366,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 15,65 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,93 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ATLAS BUILDING MATERIAL LASER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Použití podle materiálu: | beton |
| EAN: | 5450248226666 |
| Katalog: | 70184614182 |
| Cena bez DPH: | 511,56 Kč |
| Cena s DPH | 618,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 362,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 649,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 179,80 Kč |
| Cena s DPH | 217,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 602,04 Kč |
| Cena s DPH | 728,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,60 Kč |
| Cena s DPH | 575,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,28 Kč |
| Cena s DPH | 291,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,91 Kč |
| Cena s DPH | 607,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 250,91 Kč |
| Cena s DPH | 303,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,84 Kč |
| Cena s DPH | 910,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 698,32 Kč |
| Cena s DPH | 844,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 324,56 Kč |
| Cena s DPH | 4 022,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 987,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 194,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 930,24 Kč |
| Cena s DPH | 2 335,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 622,84 Kč |
| Cena s DPH | 1 963,64 Kč |